PREFABRİK YAPILAR

Prefabrik evler uygun fiyatları ile her bütçeye göre uygun fırsatlar oluşturulabilen bir yapıdır. Hem lüks hem de standart prefabrik ev yapma seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Prefabrik evler diğer yapı sektörlerine göre çok ekonomiktir. Beton bina ile kıyaslanamayacak ölçüde fiyat avantajı sağlamaktadır. Biraya ya da 45 gün içerisinde anahtar teslimi yapılmaktadır. Sizin m2 ve ek özellikler istemenize bağlı olarak fiyatlar değişir. Kullanılacak malzemelerin kalitesi ve nakliye ücretleri de fiyatları etkilemektedir.

Standart bir prefabrik ev istiyorsanız fiyatlar daha da ekonomik olabilmektedir. Prefabrik evler kullanış yönü ve hızlı kurulum yönüyle de insanlara sunduğu kolaylıklar yüzünden birçok kesim tarafından tercih edilmektedir.

Prefabrik ev alırken dikkat edeceğiniz unsurlar fiyattan önce alacağınız firmadır. Firmanın yapmış olduğu çalışmaları incelemek gerekir. Sonra ısı, ses yalıtımları konusunda ne kadar başarılı olduğudur. Zamanında bitiren ve işini kalite standartlarına uygun firma seçimi önemlidir. Bu aşamada de monte Prefabrik rahatlıkla tercih edeceğiniz bir firmadır.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim bölümünden telefon, mail ya da mesaj yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden mesaj bırakınız, biz sizi arayalım.